Ring og få et tilbud
Ring og få et tilbud

Privat rengøring - få et uforpligtende tilbud

press to zoom
Privat rengøring - få et tilbud
Privat rengøring - få et tilbud

Privat rengøring - få et uforpligtende tilbud

press to zoom
Altid klar til gæster
Altid klar til gæster

Privat rengøring - Altid klar til gæster

press to zoom
Ring og få et tilbud
Ring og få et tilbud

Privat rengøring - få et uforpligtende tilbud

press to zoom
1/3

KONTAKT OS

Du har altid mulighed for at komme i kontakt med os gennem telefon, e-mail eller vores hjemmeside.
 

​Telefonerne er åbne man-tors fra kl. 8.00 –15.30 og fredag fra kl. 8.00-15.00

 +45 53 53 66 00, mails bliver læst indenfor samme tidsrum - kundeservice@servicenord.dk

 

Tak for din henvendelse. Du hører fra os hurtigst muligt.

Sys sidder klar til at hjælpe dig (4).png
47% af alle vores nye kunder
kommer på anbefaling af en
eksisterende kunde
Frank Offersen - Servicegruppen NORD

Frank Offersen
Salg og administration

+45 31 15 27 00

frank@servicenord.dk

Birgitte - Servicegruppen NORD

Birgitte D. Schwab
Salg og planlægning
+ 45 31 15 10 37

birgitte@servicenord.dk

Sys - Servicegruppen NORD
email-signatur_sh_lsa.jpg

Sys F. Christiansen 
Kundeservice

+45 31 15 03 01

sys@servicenord.dk

Lotte Skou Astrupgaard
Kundeservice

+45 31 15 03 03

lotte@servicenord.dk

Merete Carolyn - Servicegruppen NORD

Merete Carolyn
Administration og PR

carolyn@servicenord.dk

Vil du være en del af Servicegruppen NORD?

Vi søger altid kvalitetsbevidste samarbejdspartnere – du kan læse meget mere her!